Türk Telekom Mobil Ödeme’den Muud Premium Üyelik Hediye Dağıtıyor!

Türk Telekom Mobil Ödeme’den Muud Premium Üyelik Hediye!
Türk Telekom Mobil Ödeme’den Muud Premium Üyelik Hediye!

Türk Telekom mobil ödeme yöntemi üzerinden yeni bir kampanya hazırladı. Türk Telekom aboneleri, mobil ödeme yöntemini kullanarak 1 ay botunca 10 TL ve üzeri harcama yapması karşılığında Muud Premium üyeliği kazanma şansına sahip olacak. Bu yazımızda Türk Telekom Mobil Ödeme’ den Muud Premium Üyelik Hediye kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Türk Telekom, farklı kampanyalar üzerinden farklı hediyeler vermeye devam ediyor. Hediye dağıtmak için Türk Telekom mobil ödeme yöntemini sıklıkla kullanan operatör, yine bu yöntem üzerinden hediye edeceği bir kampanya hazırladı.

TÜRK TELEKOM MOBİL ÖDEME’ DEN MUUD PREMİUM ÜYELİK HEDİYE KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom Mobil Ödeme’ den Muud Premium Üyelik Hediye kampanyası, tüm Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Türk Telekom mobil ödeme kullanarak 10 TL ve üzerinde alışveriş yapan tüm abonelere 1 ay ücretsiz Muud Premiun kullanım hakkı verilmektedir.

Türk Telekom aboneleri, mobil ödeme yöntemini kullanarak yapacakları harcama karşılığında Türk Telekom’ un Muud uygulamasını kullanma hakkı kazanacaktır. 1 ay ücretsiz kullanım hakkı kazanmak için abonelerin 10 TL ve üzerinden harcama yapmış olması gerekir.

TÜRK TELEKOM MOBİL ÖDEME’ DEN MUUD PREMİUM ÜYELİK HEDİYE KAMPANYASINA NASIL KATILIRIM?

Türk Telekom Mobil Ödeme’ den Muud Premium Üyelik Hediye kampanyasına katılmak için abonelerin uygulama mağazaları üzerinden ödeme yöntemini Türk Telekom Mobil Ödeme olarak belirleyerek kullanması gerekir. Alışveriş karşılığında kampanyadan faydalanmak için en az 10 TL harcama yapmak gerekmektedir.

Türk Telekom Mobil Ödeme’ den Muud Premium Üyelik Hediye kampanyasına katılarak 10 TL ve üzeri harcama yapan aboneler, www.muud.com.tr sitesine üye olduktan sonra Premium sayfasına girerek “Aktivasyon Kodu Kullan” alanına cep telefonuna gönderilecek şifreyi girmek zorundadır. Şifrenin girilmesinin ardından kampanyadan yararlanmaya başlamak mümkündür.

TÜRK TELEKOM MOBİL ÖDEME’ DEN MUUD PREMİUM ÜYELİK HEDİYE KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Türk Telekom Mobil Ödeme’ den Muud Premium Üyelik Hediye kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • Türk Telekom Mobil Ödeme’ den Muud Premium Üyelik Hediye kampanyası, tüm Türk Telekom abonelerine yönelik olarak hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Türk Telekom Mobil Ödeme’ den Muud Premium Üyelik Hediye kampanyasından faydalanmak için abonelerin Türk Telekom Mobil Ödeme yöntemini kullanarak 10 TL ve üzeri alışveriş yapması gerekir.
  • Türk Telekom Mobil Ödeme’ den Muud Premium Üyelik Hediye kampanyasına katılmak için 10 TL ve üzer alışveriş yapan tüm abonelere 1 ay kullanabilecekleri Muud Premium üyeliği ücretsiz olarak verilecektir.
  • Türk Telekom Mobil Ödeme’ den Muud Premium Üyelik Hediye kampanyasına katılan abonelerin üyelik şifreleri, SMS ile ücretsiz olarak cep telefonlarına gönderilecektir.
  • Türk Telekom Mobil Ödeme’ den Muud Premium Üyelik Hediye kampanyasından hediye kazanan abonelerin 1 ay boyunca Muud kullanımları internet kotalarından düşürülmez.
  • Türk Telekom aboneleri, Türk Telekom Mobil Ödeme’ den Muud Premium Üyelik Hediye kampanyası kullanım süresinin sonunda üyeliklerine aylık 4,99 TL ücretten devam edebilirler.
  • Türk Telekom, Türk Telekom Mobil Ödeme’ den Muud Premium Üyelik Hediye kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Yorum yapın