En İyi Strateji Oyunları – Mobil Ve PC Destekli Strateji Oyunları


En iyi strateji oyunları oyuncular tarafınca sıkça araştırılan mevzular içindedır. Düşüncelerin ve hamlelerin fazcalaca mühim olduğu strateji oyunları içinde en iyilerini sizler için bir araya getirdik.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Adrenalin, rekabet, zeka, yaratıcılık ve davranışların örutubet kazcaanılmış olduğu strateji oyunları birfazcalaca kişinin tercihi oluyor. Tek bir hamle için uzun uzun düşünmeyi, artıları, eksileri hatta neticelerina kadar hesaplfakatyı seviyorsanız o zfakatn strateji oyunları tam size bakılırsa. En iyi oyun tavsiyeleri içinden strateji oyunları kendilerini değişik bir halde gosteriyor. Ancak bir oldukça strateji oyunu da merak uyçağrıştırmazca ya da fazcalaca kvaka olduğundan oyuncular tarafınca tercih edilmez. Bu yüzden sizler için hem mobil de hem de pc’de oynayabileceğiniz oynarken keyif alacağınız en iyi strateji oyunlarını bir araya getirdik.

En İyi Strateji Oyunları Mobil

Mobil aygıtlarınızda oynayabileceğiniz ve averaj telefonların kaldırabileceği en iyi strateji oyunlarını bir araya getirdik. Para kazcaanmıştırran oyunlar içinde da yerini alan strateji oyunları vardır. Hadi gelin birlikte bakalım.

World Conqueror 4

Neden World Conqueror 4 Tercih Edilmeli?

Hem Android hem de İos aygıtlarınızda kvakaca oynayabileceğiniz oyunlardan biridir. Çeşitli yapılar inşaat yazcaınsallkalıtsalniz. 230 değişik ülke içinde 50 meşhur general seçimi yaparak harplara katılabilir ve ordunuzu istediğiniz alanda yükseltebilkalıtsalniz. Dünya haritası, asker seçimleri, çağdaşyet oluşumu tfakatmen size kalmış. Seviye arttıkça düşmanlamış olurınız çoğalmaya başlamış olacak. Tek bir hamle hatası çağdaşlığınizin yok olmasına sebep olabilir.

Imperia Online MMO

Neden Imperia Online MMO Tercih Edilmeli?

Orta çağda başkentinizi, eyaletlerinizi, ticari ve askeri noktalarınızı belirleyin. Seviye ilerledikçe ordularınızı eğiterek güçlendirin. Binlerce çevrimiçi oyuncuya karşı harpın. Dost olarak bağlaşık oluşturabilkalıtsalniz. İttifak harplarına katılabilir, turnuva gerçekleştirebilkalıtsalniz. Tüm dünyada oynanan bu oyunda binlerce kişi ile tanışabilkalıtsalniz. Aksiyon dolu harplar seni bekliyor sen daha neyi bekliyorsun?

Kingdom Rush Frontiers

Neden Kingdom Rush Frontiers Tercih Edilmeli?

Karfakatnlamış olurınızla efsaneleşmişvi bir harbe hazcaır olun. Dilediğiniz zfakatn kahramnlarını değiştirebilkalıtsalniz. Meteor hücumlaırı, takviye kuvvetleri, dondurucu bomba, nükleer tabancalar ve daha oldukçası oyuncuları bekliyor. Grafik ve tasarımı ile birfazcalaca kişi tarafınca tercih ediliyor. Ölüm binicileri, suaikast benzer halde ordularınızı güçlendirebilkalıtsalniz. Birden fazcala çekince sizi bekliyor. Bu strateji oyunu bağlarımlılık yapma hususiliği byücenduğunu baştan açıklayalım.

Final Fantasy Tactics

Neden Final Fantasy Tactics Tercih Edilmeli?

Sezgisel ve dokunmatik ekran yardımıyla strateji geliştirerek oynayabileceğiniz oyunlar içindedır. Oyunun öyküsi ve kvaka oynanma hususiliğinden dvakası birfazcalaca kişinin tercih etmiş olduğu oyunlardan biridir. Karakterinizi hususileştirebilir ve harp esnasında birimlerinizi kvakaca güçlendirebilkalıtsalniz. Ancak tasarımı ve grafikleri birazcacık eski bu yüzden öteki oyunlara bakılırsa geride kalmış olduğunı kvakaca so şekildeyebiliriz.

En İyi Strateji Oyunları PC

Bilgisayarlarınızda en iyi, keyifli ve sürükleyici oyunları tercih yazcaınsallkalıtsalniz. Sizler için tüm dünyada oynanan ve oyuncuları bağlayan oyunlara gelin birlikte bakalım.

Total War: Warhkamur 3

Neden Total War: Warhkamur 3 Tercih Edilmeli?

En acayip ve en iyi oyunlar içinde ilk sırada yerini aldı. Oyuncular 30 tur sonrasındasında sanal alanlamış olurından ayrılarak kaos tanrılarına karşı harpır. Hayatta kalmak için asker almalı ve düşman dalgalarına karşı eğitim vermelisiniz. Ölümsüzlük imparatorlukları, kaos diyarı sizleri bekliyor.

Crumütevazcair Kings 3

Neden Crumütevazcair Kings 3 Tercih Edilmeli?

Ortaçağ oyunu olarak karşımıza çıkar. Soyluları alt etmek için muntazcaam adımlar atmanız gerekir. İnce ayar yaparak katitisiz öykünin baş kahrfakatnı olabilkalıtsalniz. Entrika ve muharegövde kendinizi kurtarfakatzsınız. Ancak isterseniz plan yapmadan da yaşamınızı geçirebilkalıtsalniz. Eğer strateji oyunu arıyorsanız bu cümle size uygun olmadı biliyorum. O zfakatn hazcaırlanın entrika ve kaos sizi bekliyor.

Civilization VI

Neden Civilization VI Tercih Edilmeli?

Benzersiz politika, müdafa ve binalara haiz 20 değişik ülke sizleri bekliyor. Strateji oyunu denildiği zfakatn ilk akla gelen oyunlardan biridir. Ambargolar, harplar, ekonomik politikalar ve vakalar lehinize gitmiş olduğuni düşünseniz bile ansızın aleyhinize dönüşebilir. Yasa tasarısı, siyasal noktalar ve baskılar sizi bekliyor. Oyunu oynarken birazcacık sinir krizi geçirebilkalıtsalniz. Nükleer tabancalar, kimin dost byücenduğunu asla bilemeyeceğiniz bir oyundur.