Hit enter after type your search item
Bedava internet

Herkese Beleş İnternet

Turkcell Hediye Oyna Paketi Kampanyası Dağıtıyor!

/
/
/
2673 Views

Turkcell Hediye Oyna Paketi Kampanyasını kaçırma!

Turkcell, oyun seven aboneleri için ilgi çekici bir kampanya hazırladı. Turkcell Hediye Oyna Paketi Kampanyası kapsamında promosyon kodu ile paketi alan tüm abonelere birçok oyunda geçerli 3 GB internet hediye edilecek. Bu yazımızda Turkcell Hediye Oyna Paketi Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Turkcell Hediye Oyna Paketi Kampanyası Dağıtıyor!
Turkcell Hediye Oyna Paketi Kampanyası Dağıtıyor!

Turkcell, abonelerinin ihtiyaçlarına göre kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Turkcell abonelerine yönelik hazırlanan yeni kampanya, oyun severlerin ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlıyor. Turkcell Hediye Oyna Paketi Kampanyası sayesinde oyun seven Turkcell aboneleri, çeşitli oyunlarda geçerli internet hediyesi kazanabilecekler.

TURKCELL HEDİYE OYNA PAKETİ KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Hediye Oyna Paketi Kampanyası, tüm Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında promosyon kodu kullanarak Hediye Oyna Paketi alan tüm abonelere PUBG başta olmak üzere birçok oyunda geçerli 3 GB internet hediye edilecek.

Turkcell Hediye Oyna Paketi Kampanyası kapsamında anlaşmalı olan oyun şirketlerinin sunacağı oyunlarda geçerli olarak 3 GB ücretsiz kullanım hakkı verilecek. Oyunlarda bedava internet hakkının kullanılabilmesi için öncelikle Turkcell Hediye Oyun Paketini satın almak gerekir.

TURKCELL HEDİYE OYNA PAKETİ KAMPANYASINA NASIL KATILIRIM?

Turkcell Hediye Oyna Paketi Kampanyasına katılmak için abonelerin Turkcell Gaming Paketlerinden birisine üye olması gerekmektedir. Sınırsız abonenin katılabileceği bu kampanya kapsamında Turkcell ile anlaşmalı oyun şirketleri üzerinden birçok oyunda bedava kullanım hakkı kazanılacak.

Turkcell Hediye Oyna Paketi Kampanyasından yararlanmak isteyen abonelerin öncelikle oyun paketi satın alması gerekir. Paketi alan abonelere hiçbir işlem yapmasına gerek kalmadan SMS ile kod gönderilecektir. Promosyon kodunun gönderildiği aboneler, belirlenmiş oyunlarda 3 GB bedava kullanım hakkına sahip olurlar.

TURKCELL HEDİYE OYNA PAKETİ KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Turkcell Hediye Oyna Paketi Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Turkcell Hediye Oyna Paketi Kampanyası, tüm Turkcell abonelerine yönelik olarak hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Turkcell Hediye Oyna Paketi Kampanyası sayesinde promosyon kodunu kullanarak bedava internet kazanmak mümkün olacaktır.
 • Turkcell Hediye Oyna Paketi Kampanyasına katılan aboneler, başta PUBG olmak üzere birçok oyunda kullanabilecekleri 3 GB internet kazanırlar.
 • Turkcell Hediye Oyna Paketi Kampanyasından yararlanabilmek için mutlaka promosyon koduna sahip olmak gerekir.
 • Turkcell Hediye Oyna Paketi Kampanyası promosyon kodunu Turkcell Gamming paketlerinden satın alarak sahip olmak mümkündür.
 • Turkcell Hediye Oyna Paketi Kampanyasına dahil olan aboneler, 3 GB interneti oyunlarda kullanma hakkına sahip olurlar.
 • Turkcell Hediye Oyna Paketi Kampanyası otomatik olarak yenilenen bir kampanya değildir.
 • Turkcell abonelerinin Turkcell Hediye Oyna Paketi Kampanyasından yararlanarak oyuna girebilmeleri için hatlarında tanımlı internetlerinin olması gerekir.
 • Turkcell Hediye Oyna Paketi Kampanyasına katılım tamamen ücretsizdir.
 • Turkcell Hediye Oyna Paketi Kampanyasına katıldığı sürede yapılan numara taşıma ya da hat iptali işlemlerinden kazanılan haklar otomatik olarak iptal edilecektir.
 • Turkcell Hediye Oyna Paketi Kampanyasından kazanılan 3 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Turkcell Hediye Oyna Paketi Kampanyasından kazanılan 3 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Turkcell, Turkcell Hediye Oyna Paketi Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebar
Bedavainterneti.com 2019. All Rights Reserved.